Amatérský divadelní festival Lathife

Amatérstký divadelní festival LATHIFE - 6. ročník | 16.11.2016 - 19.11.2016 lanškrounský zámek | Přijďte do divadla!
Kliknutím na jednotlivé položky programu zobrazíte jejich detail!

Středa 16.11.


18:15

Oficiální zahájení festivalu
Sál lanškrounského zámku
18:30
Absurditky
pantomima
Kozel ve fraku Praha
Sál lanškrounského zámku
20:00
V jednom lese v jednom domku
loutkohra
Vozichet Jablonec nad Nisou
Sál lanškrounského zámku
21:00
Kamarádi nacvičených scének
Improvizační show Brno
Sál lanškrounského zámku
23:00
Kdes holubičko lítala
K.J.Erben a další
JAKKdo Jaroměř
Music Bar Forea
23:50
Štěpán Klouček
folk-acustic / Praha
Živý koncert
Music Bar Forea


Čtvrtek 17.11.

Věnováno památce Václava Havla


14:30
Invasion! J.H. Khemiri
severské drama
SveTr
Brno
Sál lanškrounského zámku
17:00
Emílie M. Mackenzie
Divadlo DOMA
Svitavy
Sál lanškrounského zámku
18:30
Sto rokov samoty G.G. Márquez
DS Slúchadlo
Nitra
Sál lanškrounského zámku

20:00
Jídelna aneb vařím, vaříš, vaříme autorská tvorba
Klub uměleckých katastrof
Praha
Stará Mlíkárna
21:00
Havlovy kraťasy
4x20 minut s Václavem Havlem
GT Hlinsko
Stará Mlíkárna
22:00
Tomáš Krejča
večer s písní českého disidentu
folk-acustic / Praha
Živý koncert
Stará mlíkárna



Pátek 18.11.

18:00
Ušubraná K.J.Erbe, K.J.Obrátil
Děvčátko a slečny
Jaroměř
Sál lanškrounského zámku
19:00
Benátky pod sněhem G. Dyrek
Amadis
Brno
Sál lanškrounského zámku
20:45
Sedm synů storytelling
Martin Hak
Lanškrounská knihovna
21:30
Rebelové ze Stodoly muzikál
Divadlo Stodola
Jiříkovice
Sál lanškrounského zámku
24:00
Už jsme doma
experimental-punk / Praha
Apollo music club
01:00
mr sterile Assembly
experimental-punk / Aotearoa, New Zeland
Apollo music club

Sobota 19.11.

Noc divadel


12:00
Stínové divadlo
Interaktivní divadelní workshop (od 6 do 99 let) Sál lanškrounského zámku
15:30
Alenka v říši divů
(pohádka, autorská adaptace)
Toymachine Praha
Sál lanškrounského zámku
16:30
Zpěvulka a Obrázníček
Křes CD a knihy (T. Krejča, V. Jetmarová, H. Kozubová) Sál lanškrounského zámku
17:00
Kompost (T. Hůsek)
Biodivadlo Napříč.cz Brno
Sál lanškrounského zámku
18:30
Sklenice (J. Střecha)
DS Škeble
Music Bar Forea
20:00
LALALALAREA
Michael Skalický a Eliška Mourečková

operní zpěv, doprovází Maruška Minářová
Kostel sv. Václava
21:00
Zakázané uvolnění
(P. Kolečko, D. Špinar)
DS Škeble
Bar lanškrounského zámku
22:10
Commedia à la carte (V. Klapka a kol.)
Divadelní klub Jirásek
Česká Lípa
Sál lanškrounského zámku
24:00
Ty Syčáci
alternative-world / Brno
Apollo music club



Na všechny akce v rámci festivalu je VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ.

Změna programu vyhrazena, možná a pravděpodobná.




... hlavními sponzory divadelního festivalu Lathife jsou ...

Kulturní centrum Lanškroun
Pardubický kraj
Město Lanškroun
RECAL - Grafické studio, reklama
Apollo music club